Nové dobrodružství z roku 1939 Vás v příběhu hry Indiana Jones a Hůl králů dovede až na druhý konec světa. Dobrodružný archeolog Indy se v závodě o získání Mojžíšovy hole bude muset vypořádat nejen s nástrahami, ale i nesmiřitelnými protivníkyna cestě až do bujné džungle Panamy.

Indiana Jones - The Staff of Kings

Indiana Jones - The Staff of Kings

Hra Indiana Jones a Hůl králů přináší na konzole Nintendo Wii dokonale interaktivní prostředí, ve kterém nechybí vzrušující, akcí překypující okamžiky, které si nezadají se slavnými scénami, jakými jsou Indyho honička s kolonou automobilů v Dobyvatelích ztracené archy, scéna s důlním vozíkem v příběhu Indiana Jones a chrám zkázy či úžasná likvidace tanku v dílu Indiana Jones a poslední křížová výprava.

Prozkoumejte exotická místa po celém světě ve zcela novém příběhu, ve kterém se vydáte po stopách Mojžíšovy hole. Proveďte Indyho členitým terénem a nezapomeňte, že leccos dokáže překonat pomocí svého biče. Zapojte se do lítých přestřelek a protivníky zlikvidujte díky přesné mušce a za pomoci prostředí. Kromě jiného si vychutnejte třeba divoké honičky nebo se prolétněte dvojplošníkem kaňonem, ovládněte divokého slona v ulicích Istanbulu či sjeďte na raftu rozbouřenou řeku.

V režimu hry až pro čtyři hráče se můžete s přáteli střetnete ve skutečném souboji dvouplošníků nebo vyzvete své tři protivníky na tankovou bitvu.