Na konzoli Nintendo Wii přichází originální akční logická hra, ve které za pomoci ovladače Wii remote navádíte do správných směrů rtuťové kapky.

     

Akční adventura na motivy želvých ninja bojovníků nechybí ani pro konzole Nintendo Wii. Děj se odehrává prakticky ve stejném prostředí jako film, což znamená v temném New Yorku, ve kterém se pohybuje celá řada nepřátel a podivných zmutovaných příšerek.

     

Zajímavý simulátor rybaření od společnosti SEGA, s několika herními režimy – Arcade, Tournament, Practice nebo Nature Trip.

     

Další pokračování známé série stříleček s tématem krvežíznivých zombies. Titul, který vznikl poprvé přímo pro Wii a jeho unikátní ovládání.

     

Akční adventura viděná z pohledu třetí osoby. Hra byla vytvořená podle stejnojmenného dobrodružného filmu Mumie: Hrob Dračího císaře.

     

Klasická střílečka s bočním 2D pohledem, v níž musíte bojovat v celkem patnácti odlišných úrovních s nekonečným množstvím nepřátel.

     

Balík tří her s celkovou herní dobou 80 hodin… Kompilace všech tří doposud vydaných dílů FPS Metroid Prime, jehož první dva díly byly původně vydány pro GameCube a nyní přichází možnost je hrát s unikátním ovládáním pomocí Wii Remote.

     

Nové dobrodružství z roku 1939 Vás v příběhu hry Indiana Jones a Hůl králů dovede až na druhý konec světa. Dobrodružný archeolog Indy se v závodě o získání Mojžíšovy hole bude muset vypořádat nejen s nástrahami, ale i nesmiřitelnými protivníkyna cestě až do bujné džungle Panamy.