Balík tří her s celkovou herní dobou 80 hodin… Kompilace všech tří doposud vydaných dílů FPS Metroid Prime, jehož první dva díly byly původně vydány pro GameCube a nyní přichází možnost je hrát s unikátním ovládáním pomocí Wii Remote.

Metroid Prime Trilogy

Metroid Prime Trilogy

Metroid Prime 1 je first-person akční střílečka, kde v roli lovkyně jménem Samus musíte rozřešit záhadu, skrývající se za troskami zdi na Tallonu IV. Ačkoli je to hra z pohledu první osoby se spoustou střelecké akce, v principu se jedná o adventuru. Nepřátel je ve hře spousta, ale stejně tolik je i propracovaných hádanek k vyřešení.

Metroid Prime 2: Echoes V této akční hře, viděné z pohledu vlastních očí, se stáváte mimořádně výkonným lovcem. Svět budete sledovat zpoza svého hledí a z planety na planetu cestovat ve jménu dobra.

Metroid Prime 3: Corruption Dlouhé dobrodružství po celé galaxii, kdy se Samus snaží ničit zárodky Phazonu, které po planetách v rámci celé galaxie šíří vesmírní piráti. Piráti tu však nejsou jediným nebezpečím a hrozbou, které bude muset Samus čelit. Do cesty se jí totiž opět postaví její úhlavní nepřítel Temná Samus.