Akční adventura na motivy želvých ninja bojovníků nechybí ani pro konzole Nintendo Wii. Děj se odehrává prakticky ve stejném prostředí jako film, což znamená v temném New Yorku, ve kterém se pohybuje celá řada nepřátel a podivných zmutovaných příšerek. K tomu všemu se ještě čtveřice želvích ninjů musí potýkat s osobními problémy. Je tedy na Leonardovi a panu Třískovi, aby dali celou odvážnou partu dohromady a vyrazili zachránit klid a mír pro New York.

Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

Herní prostředí nabízí čtyři postavy, tudíž budete v průběhu hlavní kampaně moci ovládat Leonarda, Raphaela, Donatella i Michelangela. Boj s každou postavou je trošku jiný, jelikož každá ovládá jiný bojový styl a zbraně. Kromě intenzivních soubojů však na vás čeká i dávka hbité akrobacie při překonávání překážek v moderní džungli, kterou se New York stal.

Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

3D animace s tajemnou atmosférou původního komiksu přináší prakticky kompletní příběh filmu, hra obsahuje stejné lokace a známé prostředí. Začněte hru hrát jako samotný hrdina a postupně přizvěte další členy a hrajte v týmu. Těšte se na akorabatické skoky ze střech budov a další krkolomné kousky.